Четвер, 06.08.2020, 14:46
Вітаю Вас Гість | RSS


Державний навчальний заклад 
"Дружківський професійний ліцей"

Статистика

Виховна робота

   Метою виховної роботи є створення умов для розвитку в учнів духовності, фізичного удосконалення, моральної, художньо-естетичної, трудової та екологічної культури. Основними проблемами, над якими працює ліцей, є виховання в учнів почуття патріотизму, любові до рідного краю, покращення організації та удосконалення позаурочної виховної роботи, активізації правоосвітньої пропаганди та профілактики правопорушень.

   Виховна робота в ліцеї проводиться згідно плану роботи на рік, затвердженого директором, у якому визначені основні напрямки виховної роботи: організаційна робота, національно-патріотичне, громадсько-політичне, екологічне, трудове, моральне, правове, фізичне, естетичне виховання та робота з батьками.

   Згідно річного плану складаються плани виховної роботи у групах, передбачається проведення роботи як з учнями, так і з їх батьками. Виховна робота з підлітками проводиться з урахуванням індивідуальних особистостей та організовується як на теоретичних зайняттях, так і під час позакласної роботи, маючи різні форми та методи. Всю роботу педколектив проводить у тісному зв’язку з різними міським організаціями, клубами, центрами по існуючим планам сумісної роботи.

   У ліцеї працюють гуртки художньої самодіяльності, декоративно-прикладної творчості , секція футболу та атлетизму, та інші.

   Одним із центрів виховної діяльності ліцею є бібліотека, робота якої проходить згідно річного плану та планів роботи по місяцям.

   У читальному залі оформлювалися книжкові виставки, фото стенди.

   Кожен третій понеділок у ліцеї проводиться лекторій «Здоров'я» за такою тематикою:

 1. «ОРЗ та грип, інфекційні захворювання, їх профілактика».

 2. «Венеричні захворювання, їх профілактика».

 3. «Обережно, наркотики!»

 4. «Алкоголь, паління, їх пагубні дії на людину».

 5. «СНІД, його профілактика».

 6. «Здоровий спосіб життя – залог здоров’я».

 7. «Гігієна розумової праці».

 8. «Туберкульоз, його профілактика».

 9. «Кишкові інфекції, їх профілактика».

 10. «Як зберегти себе від отруєння грибами».

 11. «Профілактика виробничого травматизму. Виказання першої допомоги при екстремальних ситуаціях, термінальних станах»

   Велику роль у пропаганді здорового способу життя відводиться ТОВ «Перемога». Ця організація проводила акції у всіх навчальних групах: «Скажемо правду про наркотики», «СНІД – чума ХХІ століття».

   У кожній навчальній групі по всім встановленим державним святам, пам’ятним датам проводяться бесіди, лекції, круглі столи, диспути та інші заходи.

   Профілактична робота, направлена на попередження правопорушень та злочинів серед учнів, займала центральне місце у всій виховній роботі з підлітками ліцею та ці питання регулярно розглядаються на засіданнях педрад та інструктивно-методичних нарад майстрів в/н та класних керівників, засіданнях ліцейного штабу профілактики правопорушень. Плануються конкретні заходи по сумісній роботі ліцею з представниками правоохоронних органів, кримінальної міліції, служби у справах дітей, медичних закладів.

   Традиційно з 15 квітня по 15 травня та з 15 жовтня по 15 листопада проводяться місячники посиленої правової пропаганди. Проводяться конкурси стіннівок, малюнків «Закон для мене! Закон для всіх!», присвячені вивченню законодавства України. Учні, які схильні до скоєння правопорушень, охоплені роботою різних гуртків, спортивних секцій.

   У рамках правової пропаганди у ліцеї постійно проводяться виховні години з правової тематики. З метою пропаганди здорового способу життя у ліцеї разом з ЦСССДМ, ТОВ «Перемога», юстицією, ССД, з наркокабінетом, шкірвендиспансером, ВКМСД проводяться усні журнали, бесіди, круглі столи, прейс-діалоги на таку тематику:

 • «Профілактика наркоманії»

 • «Наркотики, наркозалежність – загроза для здоров’я»

 • «Алкоголізм, профілактика та лікування»

 • «Профілактика шкірних та венеричних захворювань»

 • «Статеве життя та підлітки»

 • «Про шкоду наркоманії, пияцтва, їх негативний вплив на дух та фізичне здоров’я підлітків, стан злочинності у цілому»

 • «Закони України про захист прав неповнолітніх»

 • «Знання та повага до прав людини, дорога до взаємовідносин»

 • «Використання неповнолітніми мото-автотранспорту та відповідальність за це»

 • «Жорстокість у середовищі неповнолітніх»

   Системність проведення всіх цих заходів з профілактики правопорушень дає свої позитивні результати.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2020